Üzemeltető gépész (Sopron)

Posted 28 July 2022
LocationSopron
Job Type Permanent
DisciplineIndustrial
ReferenceBBBH513852_1659005873

Job description

Dinamikusan fejlődő energetikai szolgáltató partnercégünkhöz keresünk

ÜZEMELTETŐ GÉPÉSZ

pozícióba munkatársat
A cég fő tevékenysége kiterjed a megújuló -energiahordozókon és a földgázon alapuló energia termelésére és kereskedelmére, valamint egyedi vállalati igényekre szabott energetikai szolgáltatásokra, fejlesztésekre.
Feladatok:

  • Erőművi berendezések (kazán, gázturbina, kompresszor, szivattyú) üzemeltetése, karbantartása;
  • Főberendezések üzemviteli ellenőrzése, a szükséges üzemviteli beavatkozások elvégzése
  • Részvétel a hibaelhárítási feladatokban

Elvárások:

  • Gépész szakközépiskolai/szakmunkásképzői tanulmány
  • Az alábbi végzettségek egyike: kazángépész, villamosművi kalorikus gépész vagy gázturbina gépész
  • Felhasználó szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Folyamatos műszakrend vállalása

  • Villamos vagy hőerőműben üzemeltetési vagy karbantartási területen szerzett gyakorlatodat előnyként értékeljük.

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Összetartó csapat
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Alapbéren felül bónusz, cafeteria és egészségbiztosítási csomag

Munkaidő: 12 óra, folyamatos műszakrend (2 nap munka - 2 nap pihenő)
Munkavégzés helye: Sopron

Jelentkezni oldalunkon, e-mailben vagy az alábbi telefonszámon tudsz: +36-30-411-6852.