Tréner karbantartó

Posted 19 April 2022
LocationSzékesfehérvár
Job Type Permanent
DisciplineIndustrial
ReferenceBBBH520428_1650355052

Job description

Nemzetközileg elismert, tehergépjárművekhez, kamionokhoz, buszokhoz, vontatókhoz prémium minőségű, préselt alumíniumkerék gyártásával foglakozó partnerünkhöz
Tréner karbantartó.
munkatársat keresünk, Székesfehérvári munkavégzéssel!

Feladataid lesznek:

* Újonnan induló csoportunk felállítása, állandó 4 fős utánpótlás csoport képzése
* Junior karbantartók és duális képzésben résztvevő diákok betanítása a karbantartási csoportok igényeinek megfelelően
* Egyéni célok meghatározása a junior karbantartók részére, célok teljesülésének felkövetése, betanuló csapat motiválása
* Kompetencia növelő folyamatos fejlesztési munkák meghatározása a betanuló csapat részére, egyeztetve a karbantartási területekkel
* Szükséges oktatások megtartása, megszervezése és adminisztrálása (belsős és külsős)
* Tanműhely kialakítása és folyamatos fejlesztése

Várjuk jelentkezésed, ha:

* Van tapasztalatod automata gyártósorok / megmunkálógépek karbantartásában
* Közel áll hozzád a mechatronika / automatizáció, van rálátásod a villamosgépek működésére is
* Képes vagy oktatni, tapasztalatodat gyakorlatiasan átadni a junior karbantartóknak és a duális képzésben résztvevő tanulóknak
* Releváns középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
* Hosszútávú, megbízható munkahelyet keresel

Ajánlatunk:

* Versenyképes alapbér
* 13. havi fizetés
* Kiemelkedő cafeteria csomag
* Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
* Vállalati egészségbiztosítás csomag
* Életbiztosítás
* Munkába járás támogatása
* Lakhatási támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed küldd el önéletrajzot, vagy keresd kollégánkat a 0630/293-1759-es telefonszámon.