Termékfejlesztő munkatárs

Posted 15 September 2021
LocationFüzesabony
Job Type Permanent
DisciplineIndustrial
ReferenceBBBH460292_1631716879

Job description

Füzesabonyi állateledel gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMÉKFEJLESZTŐ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Szervezet állateledel-termék fejlesztési programjának kidolgozása, a célok és költségigények megtervezése;
  • A vevői igények nyomon-követése, felmérése, piackutatás;
  • Szervezeten belül az állateledel-termék kutatási, valamint kísérleti fejlesztési tevékenységének megtervezése, irányítása és összehangolása;
  • Az ötlet vagy témajavaslat felmerülésétől annak befejezéséig a munkavégzési program kidolgozása és nyomon követése, az eredmények és ismeretek újszerűségének megítélése, az eredmények ismertetése;
  • Új termékek receptúráinak összeállítása, próbagyártások felügyelete;
  • Meglévő termékek receptúráinak felügyelete, karbantartása;
  • Egységének képviselete a szervezet más részlegei és külső szervezetek előtt;
  • Költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása;
  • Fogyasztói elégedettség mérési módszertanának kidolgozása, mérések kiértékelése;
  • A vállalat vagy szervezet képviselete konferenciákon és szemináriumokon;
  • Az állateledel gyártás területén a piaci trendek követése, valamint a vonatkozó jogszabályi környezet változásának figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • Élelmiszeripari mérnök végzettség
  • Nedves állateledel gyártásban szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, felelősségtudat és precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő készség és hatékony kommunikáció
  • Jó problémamegoldó készség
  • HACCP, ISO rendszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Releváns szakmai gyakorlat
  • IFS rendszer ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, érdeklődjön kollégánknál a +36 30 581 9072-es telefonszámon!