Tanulmányi Koordinátor

Posted 21 June 2022
LocationBudapest
Job Type Permanent
DisciplineBusiness Services
ReferenceBBBH519161_1655800678

Job description

Tanulmányi koordinátor
munkatársat keresünk határozatlan időre

Magyarország gazdaság- és társadalomtudományok területén vezető egyetemére, nemzetközileg elismert képzésekkel és globális partneri hálózattal. Budapesti és székesfehérvári campusain jelenleg több, mint
11.000 magyar és nemzetközi hallgató tanul. Az egyetem célja a következő évtizedben, hogy szakterületén a közép-európai térség legjobb felsőoktatási intézménye legyen, ezért átfogó megújulási programot hajt végre.

Fő feladatok:

  • Az Egyetem hallgatói számára teljes körű támogatás és információáramlás biztosítása, magyar és angol nyelven,
  • Általános tanulmányi ügyintézői feladatok ellátása telefonon, elektronikus csatornákon és a személyes ügyféltérben is,
  • Felvételi események koordinációja,
  • A felvételt nyert hallgatói állomány -nyilvántartott anyagainak előkészítése,
  • A tanulmányi folyamatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése,
  • A tanulmányi ügyek adminisztrációjához kötődő dokumentumok kiadása,
  • A hallgatói nyilvántartás naprakész vezetése a Neptun tanulmányi informatikai rendszerben, statisztikák, riportok készítése,
  • A hallgatók személyi anyagainak kezelése, igazolások kiadása,
  • Tanulmányi kérelmek kezelése,
  • Hallgatói adatok karbantartása,
  • Záróvizsgával, tanulmányok lezárásával kapcsolatos adminisztratív feladatok,
  • Követelmény ellenőrzés-tájékoztatás,
  • Egyéb hallgatókhoz kötődő feladatok,
  • Szigorú számadású nyomtatványok kezelése és iratkezelés,
  • Kapcsolattartás az akadémiai terület érintett munkavállalóival.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeretek
  • Precíz, gondos munkavégzés, kifogástalan adatkezelés
  • Udvarias, ügyfél orientált kommunikáció
  • Önálló és csapatban történő munkavégzési képesség
  • Kiváló szervezőkészség,
  • Problémamegoldó gondolkodás.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat,
  • Gyakorlat tanulmányi adminisztrációban,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • NEPTUN Tanulmányi Rendszer felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőre
  • Korrekt javadalmazás és alkalmazotti juttatások
  • Teljesítményalapú éves bónusz lehetőség
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, amelyet a Jelentkezem gombra való kattintással juttathat el hozzánk.

Munkavégzés helye: Budapest