Szenior Könyvvizsgáló és Audit Szenior Asszisztens

Posted 13 September 2021
LocationBudapest
Job Type Permanent
DisciplineFinance & Accounting
ReferenceBBBH442435_1631515512

Job description

Könyvvizsgálati és pénzügyi tanácsadási szolgáltatásokra specializálódott, nemzetközi megbízónk budapesti központjába keresünk munkatársakat:

Elvárások:

  • Legalább 2-5 év releváns tapasztalat - pozíciótól függően - könyvvizsgálat területén (nemzetközi könyvvizsgáló hálózati tagnál)
  • Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettség (diploma)
  • Aktív középfokú üzleti angol nyelv használata szóban és írásban egyaránt
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Határozottság és kiváló kommunikációs képesség

Feladatok:

  • Könyvvizsgálati munka megtervezése (budget, planning, audit program kialakítása), kivitelezésének koordinálása
  • A különböző ágazatokban tevékenykedő ügyfelek működésének, üzleti folyamatainak és pénzügyi adatainak ellenőrzése, kockázatok és problémák feltárása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (személyes, videó-konferenciás egyeztetések; termelő, kereskedő, szolgáltató cégek egyaránt)
  • A könyvvizsgálati munkák dokumentálása, kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Audit munkatársak (asszisztensek) munkájának támogatása
  • Részvétel átvilágítási munkákban

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Szakmai tudás bővítésének lehetőségei továbbképzések során
  • Kiváló munkahelyi körülmények; magas színvonalú iroda- és számítástechnikai háttér
  • Munkaidőkeret, részben otthoni munkavégzésre való lehetőség