SAP Junior ABAP fejlesztő

Posted 27 July 2022
LocationBudaörs
Job Type Permanent
DisciplineIT / Telecom
ReferenceBBBH542857_1658927735

Job description

Partnerünk, a hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapat bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel a vállalat által szervezett alapképzésen
  • Hosszútávon:
    1. A meghatározott és specifikált fejlesztési feladatok kivitelezése és tesztelése az ügyfeleink rendszerében
    2. A vállalat saját fejlesztő környezeteinek, valamint a támogatási szolgáltatások biztosításához, szükséges szoftver környezetek fejlesztése
    3. Részvétel a vállalat által fejlesztett új termékek tervezésében, megvalósításában, tesztelésében
    4. Szervezett oktatásokon való részvétel, előírt vizsgakötelezettségek teljesítése. Egyéb szakmai képzéseken részvétel, szakmai ismeretek önképzés keretében való folyamatos bővítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (IT)
  • Fejlesztői gondolkodás
  • Belső motiváció
  • Rugalmas, önálló munkavégzés
  • Proaktív munkavégzés
  • Igényesség
  • Magas terhelhetőség
  • Elhivatottság

Előnyök:

  • Kiváló logikai képesség
  • Programtervezési minták ismerete
  • SQL és adatbázis alapok
  • Fejlesztés hobbiként való kezelése
  • SAP tapasztalat

Amire számíthatsz:

  • Támogatás a piacképes tudás megszerzésében, egy hosszú távon biztos és jól jövedelmező területen
  • Folyamatos mentorálás
  • Lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás
  • Cafeteria
  • Elérhető éves bónusz