Megváltozott munkaképességű árufeltöltő

29 July 2021
LocationFót, Pest megye
Permanent
DisciplineIndustrial
ReferenceBBBH449342_1627566330

Ha szeretnél egy olyan nagymúltú cégnél dolgozni, ahol megbecsülnek, akkor itt a helyed!

Multinacionális kereskedelmi áruházlánc partnerünkhöz keresünk teljes/részmunkaidőre Fótra:

Megváltozott munkaképességű árufeltöltőt



Feladatok:

  • A vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása
  • Az osztályok megfelelő működésének biztosítása
  • A termékek vonzó kihelyezése
  • A raktárak rendben tartása
  • A termékek minőségének, frissességének biztosítása
  • Leltárak bonyolítása.


Juttatások:
· korrekt bérezés
· kellemes, barátságos, támogató munkahelyi légkör
· segítőkész kollégák

Amennyiben rendelkezel kereskedelmi tapasztalattal, vagy dolgoztál már hasonló munkakörben, akkor éppen Téged keresünk!
Ne habozz, ha feleltette a hirdetés az érdeklődésedet,akkor jelentkezz Csapó Katalin kolléganőnket a +36 30 331 64 17 telefonszámon.

A Kelly Services jelen helyzetben, mint munkaerő-közvetítő van jelen. Amennyiben jelentkezik, adatai a Kelly adatvédelmi szabályainak megfelelően kerülnek feldolgozásra. Kérjük, vegye figyelembe, hogy regisztrációjával hozzájárul az Adatvédelmi szabályzatban foglaltakhoz.

Cégünk támogatja az esélyegyenlőséget így jelentkezése elbírálásakor csak és kizárólag az Ön kvalifikációi számítanak, az elbírálás kimenetelét nem befolyásolja az Ön neme, vallása, világnézete, hovatartozása, kora, szexuális beállítottsága, valamint nem tekintjük hátránynak, ha Ön megváltozott munkaképességű, mivel lehetőségeink szerint próbálunk ezen a területen is állásokat biztosítani.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.