Marketing asszisztens

Posted 14 September 2021
LocationBudapest
Job Type Permanent
DisciplineHuman Resources
ReferenceBBBH480400_1631623933

Job description

Szárnyal a kreativítás benned, de az analitikus éned mindig a földön tart? 🙂
Remekül asszociálsz, és kellően képben vagy a marketing trendekkel? Akkor Téged keresünk, hogy erősítsd a Kelly Services Hungary Kft. csapatát! Gyere hozzánk, marketing asszisztensnek, és vigyünk előre együtt egy nagy múltú amerikai toborzási céget!

Ezek a feladatok várnak Rád:
* aktív részvétel a cég éves marketing és kommunikációs stratégiájának kialakításában és megvalósításában
* közösségi média kampányok, weboldal, PR aktivitások és online megjelenések menedzselése
* marketing csapat támogatása nemzetközi projektek kommunikációjában
* rendezvényekre és konferenciákra szükséges anyagok előkészítése, legyártatása együttműködés a társosztályokkal és a beszállítókkal

Téged keresünk, ha az alábbiak igazak Rád:
* felsőfokú végzettséged van vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz (marketing vagy egyéb üzleti szakirányon)
* megbízható számítógépes ismeretekkel rendelkezel (elsősorban Excel, Word és Power Point)
* pontos, precíz munkavégzés jellemez, jó elemző és problémamegoldó készséged van
* az angolnyelv-tudásod legalább társalgási szintű szóban és írásban
* heti 40 órás munkaidőben gondolkozol

Előnyt jelent, de nem feltétel:
* tapasztalat Facebook PPC és Google Ads kampányokban
* HR szolgáltatónál szerzett tapasztalat marketing területen

Amit nyújtani tudunk:
* barátságos légkör, segítőkész kollégák
* rugalmas és támogató vezetői hozzáállás
* modern budapesti iroda
* home office lehetőség
* vonzó juttatási csomag (korrekt alapbér és cafeteria) - laptop, mobil alap

Amennyiben Rólad szól a hirdetésünk, kattints a Jelentkezem gombra!