KÖNYVELŐ (adó és tárgyi eszköz felelős)

Posted 30 December 2021
LocationJász-Nagykun-Szolnok County
Job Type Permanent
DisciplineFinance & Accounting
ReferenceBBBH497957_1640857107

Job description

Multinacionális, nagy múltú, autóipari termékfejlesztő, -gyártó-, és -forgalmazó partnervállalatunk számára keresünk új, dinamikus munkatársat, Pest megye dél-keleti, ill. Jász-Nagykun-Szolnok északi részének találkozásában lévő épületükbe, a pénzügyi csapatba:

Elvárások:

  • Legalább 3 éves tapasztalat könyvelési/számviteli területen (előny gyártócégi, ill. termelői vállalati háttér)
  • Közép-, vagy felsőfokú gazdasági (elsősorban pénzügyi-számviteli) végzettség
  • Angol nyelv használata aktív középszinten, szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikáció, adminisztráció nemzetközi munkakörnyezetben; önállóság

Feladatok:

  • Fuvartételek könyvelése, fuvarköltség- vám kontroll
  • Vámhatározatok könyvelése és a vám dokumentáció nyomon-követése
  • Kapcsolattartás az InterCompany cégcsoporton belüli partnerekkel
  • Rendszeres egyeztetések a konszolidálás alapadatainak biztosításához
  • Kapcsolattartás és egyeztetés vevőkkel, szállítókkal, hatóságokkal
  • Bérfeladás és Banki tranzakciók könyvelése
  • Vegyes tételek könyvelése, főkönyvi egyeztetések
  • Adatszolgáltatás heti rendszeres riportokhoz
  • Részvétel a havi, negyedéves, éves zárásban
  • Statisztikai jelentések elkészítése és beküldése
  • Auditokban való részvétel

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes alapfizetés, bónusz és juttatások
  • Törzsidő mellett rugalmas munkaidő
  • Barátságos szervezeti kultúra, home-office lehetőséggel