Kereskedelmi-beszerzési munkatárs (textilipar, retail szektor)

Posted 16 September 2021
LocationBudapest
Job Type Permanent
DisciplineLogistics & Procurement , Sales and Marketing
ReferenceBBBH480838_1631782975

Job description

Nagy múltú, kiterjedt hálózattal bíró, a piac egyik meghatározó babaáruházi szereplője számára keresünk új munkaerőt:

Feladatok:

  • Külföldi és belföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Szerződések, megállapodások eredményes letárgyalása (angol nyelven is)
  • Termékek logisztikájának menedzsmentje, egyeztetés a társosztályokkal (raktár, fuvarszervezés)
  • Pénzügyi elszámolások, számlakönyvelés, számlalikvidálás elvégzése
  • Selejtkezelés
  • Áruházakkal, logisztikával való kommunikáció
  • Kapcsolódó marketing és adminisztrációs feladatok végrehajtása

Követelmények:

  • Az angol nyelv magabiztos használata (szóban és írásban egyaránt)
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns tapasztalat, ruhapiaci gyakorlat előny
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Kitűnő MS Excel ismeret, valamint gyors, magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs képesség; megbízható, stabil, pozitív személyiség
  • Precíz, alapos munkavégzés; gyors, hatékony szervezés

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Komplex munkakör szakmai fejlődési lehetőséggel
  • Stabil vállalati háttér; Kiváló munkahelyi körülmények
  • Barátságos munkahelyi légkör; 2 nap home-office lehetőség hetente