Szakács

Posted 14 September 2022
LocationHatvan
Job Type Permanent
DisciplineFresh Graduate
ReferenceBBBH466920_1663165919

Job description

Dolgoztál már szakácsként? Szeretnél hasznos gyakorlati tudással gazdagodni egy közel 40 éve jól működő vendéglátóhelyen? Ha a válaszod igen, jelentkezz hozzánk!

Melegétkeztetéssel és szállásolással foglalkozó partnerünkhöz keresünk azonnali kezdéssel szakács munkatársat.

Feladatok:

  • Ételek elkészítése, ízesítése, tálalása - svédasztal, a la carte
  • Az előírt technológia és hatósági folyamatok betartása
  • Munkaterület tisztán tartása, felügyelete
  • Az elkészült ételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése

Elvárások:

  • 3-4 munkanap vállalása (12 óra munkaidő) Kezdés: 7:00
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Szakmunkás végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható, magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • 13. havi fizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Munkanapokra szállás biztosítása
  • Szükség esetén céges buszjárat a környező városokból

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Hatvan környéke, M3-as autópálya oldalán a 60-as kilométer szelvényben

Csatlós Natália
+36 30 611 3213