Hivatali ügyintéző (4 órás)

Posted 24 August 2022
LocationBudapest
Job Type Permanent
DisciplineHuman Resources
ReferenceBBBH554577_1661327246

Job description

A Kelly az évek során a magyar HR piac egyik meghatározó szereplőjévé nőtte ki magát. Mindig is a minőség és a szakmaiság volt ránk jellemző, melyhez nemcsak a több mint 15 éves magyar, hanem a több, mint 70 éves globális jelenlétünk és tapasztalatunk is hozzájárul. Bővülés miatt jelenleg saját csapatunkba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok elvégzése, nagyrészt számítógép előtt ülve
  • beérkező elektronikus levelek kezelése
  • nyomtatványok, kérelmek kezelése
  • irattár rendszerezése

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • precíz, önálló munkavégzés
  • heti 20 órás munkaidő vállalása
  • alapszintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • megváltozott munkaképességet igazoló dokumentum

Amit Tőlünk, mint munkáltatótól elvárhatsz:

  • korrekt bérezés
  • cafeteria juttatás
  • támogató csapat
  • stabil vállalati háttér
  • modern irodai környezet a Váci úton
  • hosszú távú munkalehetőség és stabilitás

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület (Dózsa György metróállomástól pár perc sétára)