Pályakezdő munkakörök munkahelyek

3 állást találtam
    • Hatvan
    • Negotiable
    • Közzétéve 11 napja ezelőtt

    Dolgoztál már konyhai kisegítőként? Szeretnél hasznos gyakorlati tudással gazdagodni egy közel 40 éve jól működő vendéglátóhelyen? Ha a válaszod igen, jelentkezz hozzánk! Tapasztalat nélkül is jelentkezhetsz, mi minden feladatra megtanítunk! Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk. Melegétke...

    • Hatvan

    Dolgoztál már szakácsként? Szeretnél hasznos gyakorlati tudással gazdagodni egy közel 40 éve jól működő vendéglátóhelyen? Ha a válaszod igen, jelentkezz hozzánk! Melegétkeztetéssel és szállásolással foglalkozó partnerünkhöz keresünk azonnali kezdéssel szakács munkatársat. Feladatok: Ételek elkész...

    • Budapest
    • Közzétéve 20 napja ezelőtt

    Finn tulajdonban lévő, építőipari software alkalmazás fejlesztésével foglalkozó, 25 éves múlttal bíró partnercégünk számára keresünk munkatársat, Budapest - 2. kerületi irodájukba: Marketing asszisztens (teljes, vagy részmunkaidőben) Feladatok: Marketing-anyagok lokalizálása, szerkesztése Rendezv...

Értesülj ezekről a pozíciókról emailben!