Villamos karbantartó

Közzétéve 29 Április 2022
LokációKomárom-Esztergom megye
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Munkakör leírása

Tokodi partnerünkhöz, mely a legkorszerűbb gyártási technológiák mentén világszerte kínál energia hatékony részegységeket villanymotorokba és generátorokba
keresünk
Elektromos karbantartó
munkatársat a cég saját állományába.

Feladatok:

  • Az üzemben működő gyártó és kiszolgáló berendezések villamos eseti hibáinak javítása
  • az üzemben található gépek, rendszerek állapotának ellenőrzése,
  • Gépek, rendszerek villamos meghibásodása esetén a hiba elhárítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy szakképzettség a vonatkozó rendeletek szerint
  • Erős és gyengeáramú PLC vezérelt gyártógépek javításában, karbantartásában szerzett gyakorlat
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Termelési bónusz
  • Jelenléti pótlék
  • Cafeteria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • 3 műszakos, kiszámítható munkaidő
  • Céges buszjáratok meghatározott településekről

Kérjük küldje el önéletrajzát, vagy keresse munkatársunkat a +3630/411-6852-es telefonszámon.