Transzport adminisztrátor

Posted 18 August 2021
Lokáció
Job type Kölcsönzés
ÜzletágLogisztika / Beszerzés

Job description

A koreai multinacionális partnerünk elektronikai, gépészeti, vegyipari, motoros és pénzügyi biztosítási tevékenységet folytat, melynek globális központja Szöulban, Dél-Koreában található. A cég 1985-ben egy Koreában jól ismert IT vállalatként jött létre, mára innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében, olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adatok felvitele és rögzítése Excelben és a belső rendszerben
  • Fuvarok befoglalása („booking") - gyárból induló export fuvarok
  • Lerakó időpont kérése külső raktáraktól
  • Befoglalt és be nem foglalt fuvarok riportálása napi rendszerességgel
  • Esetlegesen felmerülő direkt regisztráció kezelése
  • SAP-ból fuvaradatok letöltése
  • Angol nyelvű riportok készítése
  • Kapcsolattartás a fuvarcégekkel és a vevői raktárakkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek (Excel magas szintű ismerete)
  • Fuvarozásban szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Rugalmasság, kitartás
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Stressztűrés és terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyors kezdés

Egyéb juttatások:

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása belső szabályzat szerint
  • Cafeteria és egyéb juttatások (évente kétszer bónusz kifizetés) belső szabályozás szerint
  • Teljesítmény bónusz

Munkavégzés helye:
Jászfényszaru

Munkarend:
H-P 08:00 - 17:00 (a betanulási időszakot követően home office-ra is van lehetőség)

Érdeklődni illetve jelentkezni az alábbi elérhetőségeinken lehet:
Mata Viktor 30/894-8001