Toborzási koordinátor

Közzétéve 27 Szeptember 2021
LokációEsztergom
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágHumán Erőforrás

Munkakör leírása

Szeretne biztos munkahelyet egy több mint 15 éve a magyar munkaerőpiacot szolgáló toborzó cégnél? Rendelkezik toborzási tapasztalattal, és nem jelent gondot az adminisztráció?

Csatlakozzon a Kelly Services Hungary Kft csapatához!

Jelentkezzen most Toborzási koordinátor pozíciónkba!

Részmunkaidős feladatokra keresünk fizikai munkaerő toborzásban jártas munkatársat Esztergomba.
Megváltozott munkaképességűek és kisgyermekes anyukák jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Feladatok:

  • nyitott pozícióinkra érkezett álláspályázatok kezelése
  • új pályázók felkutatása
  • a pályázók udvarias, pontos tájékoztatása
  • a pályázatok adminisztrációja
  • részvétel a felvételi napokon, képesség felmérő tesztek kijavítása
  • esetenként szórólapozás, plakátolás

Elvárások:

  • részmunkaidős munka vállalása
  • felhasználói szintű szövegszerkesztő, táblázatkezelő programok ismerete
  • minimum középfokú végzettség, érettségi
  • kiváló kommunikációs képesség
  • otthoni internet hozzáférés
  • lakhely Esztergom 30 km-es körzetében
  • előnyt jelent saját gépkocsi (térítjük a használatát)

Ami nyújtunk:

  • hetente 2 nap otthoni munkavégzés, ehhez biztosítunk mobiltelefont, laptopot
  • rugalmas időbeosztás
  • kedves, támogató csapat, aki segíti a betanulást, beilleszkedést

Munkavégzés helye: Esztergom

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem küldje meg önéletrajzát a e-mail címre vagy a részletekért keressen telefonon: 06 30 589 0308