Szerszámüzemi koordinátor

Közzétéve 27 Május 2022
LokációHeves
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Munkakör leírása

A Mátrában, Egertől 25 km-re lévő dinamikusan fejlődő termelő gyárunk megbízásából bővülő csapatunkba keresünk:

munkatársat

Feladatok:

  • A szerszámgyártáshoz szükséges műszaki dokumentációk kezelése
  • A napi gyártástervezésben való aktív részvétel
  • Megrendelések nyomonkövetése, és kapcsolattartás a belföldi és külföldi beszállítókkal
  • Szerszámüzemi alapanyag- és kész szerszámkészlet figyelemmel követése
  • Szerszámüzemi adminisztrációs feladatok ellátása
  • A gyártáshoz szükséges szerszámok kiadásának koordinálása és dokumentálása
  • A szerszámüzemben és szerszámraktárban keletkező selejtek kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség
  • Határozottság, terhelhetőség, logikus gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felelősség- és minőségorientált
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználó szintű ismerete

Előny:

  • műszaki végzettség
  • 3D tervező program ismerete ( Solid Edge, NX)
  • vállalatirányítási rendszerben szerzett felhasználó szintű tapasztalat (SAP, Kulcs-soft)

Amit kínálunk:

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból
  • Munkába járási költségtérítés br. 43 Ft/km-el
  • Éves cafetéria + bónusz lehetőség
  • Munkaruha biztosítása és mosatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet
  • Egyéb szociális és teljesítményalapú juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, annak támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse munkatársunkat a +36 (30) 204 0892 telefonszámon.