Szerszámkarbantartó

Posted 17 September 2021
LokációGyöngyös, Heves megye
Job type Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Job description

100%-ban magyar kézben lévő, fröccsöntéssel/termoformázással foglalkozó, minőségi műanyag elemeket gyártó partnerünk keres kollégákat a következő pozícióba:

SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Főbb feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő és kivágó szerszámok tisztítása, előkészítése, terv szerinti, illetve rendkívüli javítása.
  • Havi szinten a szerszámokban lévő dátumbélyegzők aktualizálása.
  • Karbantartási anyagszükségletek nyomon követése, beszerzése, rendelések leadása a beszerzési felelősnek.
  • Kapcsolattartás külsős szerelőkkel, szervizekkel.
  • Részvétel a gyártási folyamatok optimalizálásában, költséghatékonysági tervek kidolgozásában.

A pozíció betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség - szerszámkészítő végzettség előny, de nem elvárás
  • 1-2 év szerszámkészítő, karbantartó, fémmegmunkáló területen szerzett tapasztalat
  • Fröccsszerszámok ismerete
  • Targonca jogosítvány, vagy annak megszerzésére való hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend (8:00-16:00), hétfőtől péntekig
  • Magas havi bónusz
  • Utazási költségtérítés
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Gyöngyössolymos

Rózsa Krisztina

+36 30 868 6218