Szerkesztő, modellező (ruházati terület)

Posted 17 September 2021
LokációBudapest, Budapest
Job type Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Job description

Nagy múltú, kiterjedt hálózattal bíró, a piac egyik meghatározó babaáruházi szereplője számára keresünk új munkatársat:

Feladatok:

  • Saját márkás termékek tervezése, modellezése (csecsemő-, gyermekruházat és kismamaruházat)
  • Szabásminta- és szériakészítés, mintavarrás kiadása
  • Az alapanyagok, kellékek megrendelése; Címkék karbantartása
  • A gyártási folyamatok koordinálása, kapcsolattartás gyártóval, varrodával
  • Árkalkulációk készítése; anyagszámlák ellenőrzése, tovább-számlázása, összevezetése
  • Saját márkás árukínálathoz kapcsolódó megrendelések folyamatos leadása, valamint - a beszerzési menedzserekkel együttműködve - a megrendelések intézése, problémák elrendezése
  • A kereskedelmi és marketing osztály működéséhez szükséges adminisztrációs feladatok ellátása,
  • A marketing anyagok elkészítésében való részvétel, fotózáshoz szükséges mintadarabok biztosítása, fotózáson való közreműködés
  • Konkurencia kínálatának figyelése, aktuális trendek követése
  • Termékfejlesztés (új modellek, technológiai újítások használata, divat irányzatok követése)
  • Meglévő partnerek adatainak folyamatos karbantartása, frissítése
  • Partnerekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Morgan CAD szériázó program elsajátítása, a rendszer ismerete és használata

Követelmények:

  • Digitális szerkesztő-modellező ismeretek (baba, gyermek, női-kismama)
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Kiváló kommunikációs képesség; gyors, hatékony munkaszervezés
  • Kreativitás, önálló, precíz munkavégzés, széles látásmód

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Komplex munkakör szakmai fejlődési lehetőséggel
  • Stabil vállalati háttér; Kiváló munkahelyi körülmények
  • Barátságos munkahelyi légkör; 2 nap home-office lehetőség hetente