Szenior vállalati vagyonbiztosítási szakreferens

Posted 17 September 2021
LokációBudapest, Budapest
Job type Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés, Pénzügy / Könyvelés

Job description

Nagy múltú, nemzetközi, a hazai biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő vállalatának budapesti központjába keresünk munkatársat:

(Budapest, Pest, Komárom-Esztergom, Nógrád, Heves megyék)

Feladatok:

  • Vagyon-, és felelősségbiztosítási termékek kockázatvállalása és szakmai felügyelet
  • Értékesítés-támogatás, kollégák mentorálása
  • Kockázat-elbírálások készítése, helyszíni szemlék elvégzése, műszaki vizsgálat (pl. mezőgazdasági üzem, ipari gyártósor, kereskedelmi egység, szálloda-étterem, irodaház, stb.)
  • Termékfejlesztésben, újításokban való aktív részvétel

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség, elsősorban műszaki vagy közgazdasági diploma
  • Biztosítónál, vállalati vagyonbiztosítási és/vagy kárrendezési területen szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Jártasság kockázatvállalásban és biztosítási szemlék elvégzésében
  • Aktív, legalább középszintű angolnyelv-tudás (szóban-írásban egyaránt)
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office ismeretek)
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Saját gépjárművel történő munkavégzés (költségtérítést a vállalat biztosít, amortizációra is)
  • Önálló, precíz munkavégzés; határozottság, terhelhetőség, csapatmunka
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Komplex munkakör, szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Stabil vállalati háttér; barátságos munkahelyi légkör
  • Korrekt alapfizetés és juttatások; távmunka lehetőség