Senior Talent Sourcing Specialist

Közzétéve 11 November 2021
LokációBudapest
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágHumán Erőforrás

Munkakör leírása

Több, mint 70 éve alapított, a világ több, mint 30 országában működő, Magyarországon 2004 óta tevékenykedő munkaerőközvetítő - és kölcsönző vállalatunk csapatába keresünk

pozícióba új kollégát, aki a jelöltek felkutatásában, előszűrésében és piackutatási elemzések elkészítésében támogatja személyes interjúkat bonyolító Recruitereinket és támogatja a Junior kollégák szakmai fejlődését.

Feladatok:

  • Potenciális jelöltek megszólítása külső és belső adatbázisok segítségével
  • „Alternatív csatornák" felhasználásával online önéletrajzok felkutatása
  • Aktív jelenlét Magyarországon ismert, illetve külföldi munkavállalók által látogatott közösségi oldalakon
  • Telefonos kapcsolattartás aktív és passzív jelöltekkel, előszűrés
  • Interjúk szervezése
  • Szoros együttműködés Recruiter kollégákkal sikeres pályáztatás érdekében
  • A Junior és diák sourcereknek szakmai iránymutatás, támogatás
  • Új kollégák betanításában való részvétel

Elvárás:

  • Korábbi gyakorlati tapasztalat toborzási területen
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előny)
  • Telefonos előszűrésekhez szükséges professzionális kommunikációs készség
  • Proaktivitás és tudásvágy

​​​​​​​Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül Cafeteria, illetve teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • Multinacionális szervezeti háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület