Selejtkezelő

Közzétéve 23 Október 2021
LokációDunakeszi
Munkakör típusa Kölcsönzés
ÜzletágGyártás / Termelés
ReferenciaBBBH489730_1634998887

Munkakör leírása


Dunakeszire keresünk kettő műszakos munkarendbe új munkatársat lámpatestek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz:
Selejtkezelő pozícióba!

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend
  • Bejárás támogatása nem Dunakeszi lakosoknak a bérlet 100%-ban, autós bejárás esetén 15ft/km
  • Br. 1400 Ft/ óra + 30%-os műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség



Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség

Feladatok:

  • Selejtek kiválogatása és megfelelő kezelése
  • Minőségellenőrzés



Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi



Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el az önéletrajzát vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon +36 30 581 9072!

A Kelly Services jelen helyzetben, mint munkaerő-közvetítő van jelen. Amennyiben jelentkezik, adatai a Kelly adatvédelmi szabályainak megfelelően kerülnek feldolgozásra. Kérjük, vegye figyelembe, hogy regisztrációjával hozzájárul az Adatvédelmi szabályzatban foglaltakhoz.

Cégünk támogatja az esélyegyenlőséget így jelentkezése elbírálásakor csak és kizárólag az Ön kvalifikációi számítanak, az elbírálás kimenetelét nem befolyásolja az Ön neme, vallása, világnézete, hovatartozása, kora, szexuális beállítottsága, valamint nem tekintjük hátránynak, ha Ön megváltozott munkaképességű, mivel lehetőségeink szerint próbálunk ezen a területen is állásokat biztosítani.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.