Sea Logistics Operational Specialist

Posted 20 September 2021
LokációPáty, Pest megye
Job type Közvetítés
ÜzletágLogisztika / Beszerzés

Job description

Új kollégát keresünk Partnerünk tengeri szállítmányozási osztályára teljes konténerek szállítmányozásával foglalkozó csapatába.
A pozícióban a fókusz a tengeri teljes konténeres import szállítmányok teljes körű operatív kezelése lesz a vállalat irányelveinek megfelelően.

Leendő munkatárs feladatai:

  • Szállításokhoz szükséges dokumentumok biztosítása, kezelése, ellenőrzése
  • Hajóstársaságokkal történő kapcsolattartás, eszkalációk kezelése
  • Hajóterek befoglalása
  • Alvállalkozói számlák jóváhagyása és ellenőrzése
  • Havi pénzügyi zárás
  • Szoros együttműködés az ügyfélszolgálati és operatív társcsoportokkal, valamint külföldi irodákkal

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Minimum középfokú végzettség; gazdasági/logisztika és szállítmányozás területén szerzett felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 0,5-1 éves szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó készség, precizitás, szervező készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Proaktív, önálló munkavégzés

Amit az ügyfelünk kínál:

  • Stabil, nemzetközi háttér az egyik piacvezető logisztikai szolgáltatónál
  • Alapbéren felül cafeteria, és egy havi bónuszszerzési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat Kelenföldről (Kb. 15 perc menetidő)
  • Hibrid munkavégzés, heti 2 home office

Munkavégzés helye:

  • Páty