Pék

Posted 17 September 2021
LokációBudapest, Budapest
Job type Közvetítés
ÜzletágLogisztika / Beszerzés
ReferenciaBBBH470588_1627568716

Job description



Multinacionális kereskedelmi áruházlánc partnerünkhöz teljes munkaidőben Fótra:

Megváltozott munkaképességű péket

Feladatok:

  • Az áruosztály megfelelő működésének biztosítása, jó minőségű pék termékek előállítása
  • A termékek vonzó kihelyezése
  • A termékek minőségének, frissességének biztosítása
  • Higiéniai és minőségi követelmények, gyártástervek betartása



Elvárások:

  • 3 műszak vállalása
  • Szakirányú végzettség és szakmai tapasztalat
  • Elhivatottság a pék szakma iránt
  • Precizitás, pontosság
  • Jó teherbíró képesség
  • Önállóság



Juttatások:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria kártya
  • Fejlődési prémiumrendszer
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás


Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet,akkor jelentkezz Csapó Katalin kolléganőnket a +36 30 331 64 17 telefonszámon!

A Kelly Services jelen helyzetben, mint munkaerő-közvetítő van jelen. Amennyiben jelentkezik, adatai a Kelly adatvédelmi szabályainak megfelelően kerülnek feldolgozásra. Kérjük, vegye figyelembe, hogy regisztrációjával hozzájárul az Adatvédelmi szabályzatban foglaltakhoz.

Cégünk támogatja az esélyegyenlőséget így jelentkezése elbírálásakor csak és kizárólag az Ön kvalifikációi számítanak, az elbírálás kimenetelét nem befolyásolja az Ön neme, vallása, világnézete, hovatartozása, kora, szexuális beállítottsága, valamint nem tekintjük hátránynak, ha Ön megváltozott munkaképességű, mivel lehetőségeink szerint próbálunk ezen a területen is állásokat biztosítani.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.