Operátor

Posted 17 September 2021
LokációZalaegerszeg, Zala megye
Job type Kölcsönzés
ÜzletágGyártás / Termelés

Job description

Partnercégünk a világ egyik vezető villamosipari vállalata. Világszerte több, mint 100 országban gyártanak elektronikai termékeket és rendszereket.

8 órás, 2 vagy 3 műszakos munkarendben keresünk megbízható OPERÁTOR munkavállalókat, Zalaegerszeg településre, akár szállással is!

BETANÍTOTT GYÁRI MUNKA

Főbb feladatok:

  • Munkaállomásokon, sorban végzett KÖNNYŰ FIZIKAI ÜLŐ munka - nőket és férfiakat is várunk
  • Összeszerelés, csavarozás, apró alkatrészek összepattintása vagy ponthegesztése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Szállást biztosítunk!
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkabér előleg
  • Cafetaria juttatás
  • Megfelelő munkaruha biztosítása
  • 8 órás munkavégzés során 3x10 perc szünet van amit nem kell ledolgozni
  • Havonta gyümölcsnap, masszázs, egészséghét, nőnapi és férfinapi ajándék
  • Családi nap
  • Karácsonyi vacsora

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amennyiben érdekli a lehetőség, jelentkezzen kolléganőnknél: Simoncsik Mónika +36 30 293 1759