Öntő és homokmaggyártó gépkezelő

Közzétéve 10 Június 2022
LokációAjka
Munkakör típusa Kölcsönzés
ÜzletágGyártás / Termelés

Munkakör leírása

A könnyített súlyú biztonsági alkatrészek gyártásában piacvezető multinacionális autóipari partnercégünk, amely Amerikában, Ázsiában és Európában is jelen van.

munkatársat keres Ajkai munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Automata gyártósor működésének felügyelete
  • Robotok megfelelő működésének biztosítása a rábízott automata egységen
  • Azonnali beavatkozás a termelésbe meghibásodás, probléma vagy selejtek esetén
  • A gyártott mennyiségnek, selejt öntvények számának, állásidőknek adminisztrációja

Elvárások:

  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Öntészeti alapelvek ismerete előnyt jelent
  • Öntőgépek kezelésében való jártasság előnyt jelent
  • Fémipari végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk ezen felül:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Megemelt, tudásszinttel arányosan növekedő bérek
  • Bejárási támogatás, szállás biztosított
  • Túlóra lehetőség
  • Fejlődési és képzési lehetőségek

Ha felkeltettük érdeklődését keresse munkatársunkat a +36 30 293 1759-es telefonszámon.