Minőségirányítási mérnök

Posted 17 September 2021
Lokáció
Job type Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Job description

Partnercégünk a fém-csomagolóeszközök egyik legnagyobb magyarországi előállítója, mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat. A társaság minőségirányítási szervezete munkatársat keres

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK
munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Aktív részvétel az integrált irányítási rendszer működtetésében, fejlesztésében
  • Részvétel az éves belső-audit programban auditorként
  • Vevői- és beszállítói reklamációkezelés (kivizsgálás, kapcsolattartás, gyökérok-elemzés, helyesbítő- és megelőző tevékenységek előkészítése)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel minőségügyi kérdésekben (specifikációk és megfelelőségi nyilatkozatok kezelése)
  • Aktív részvétel a külső- és belső auditokon (felkészülés és lebonyolítás)
  • Napi szintű együttműködés az minőségbiztosítási, termelési és logisztikai vezetővel, a gyártási és fejlesztési mérnökökkel és a technológusokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségirányítás szakirány előnyben)
  • 2 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Aktív és magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • ISO 9001, ISO 14001 szabványok átfogó ismerete
  • MS Office programcsalád magabiztos használata
  • Folyamatszemléletű gondolkodás, jó elemzőképesség
  • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
  • Együttműködési készség, csapatmunka

Előny:

  • BRC Packaging Standard szabvány ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (étkezési utalvány, utazási támogatás, cafetéria)
  • Folyamatos és kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati működés, támogató vállalati kultúra

Munkavégzés helye:
Füzesabony

Rózsa Krisztina
+36 30 868 6218