Minőségellenőr

Közzétéve 15 Szeptember 2021
LokációEsztergom
Munkakör típusa Kölcsönzés
ÜzletágGyártás / Termelés

Munkakör leírása

Amerikai tulajdonú, autóiparban tevékenykedő partnerünk számára keresünk Minőségellenőr munkakörbe munkatársakat esztergomi munkavégzéssel.
Ha szeretnél egy izgalmas kihívásokkal teli változatos munkahelyet, egy jó hírű dinamikus innovatív támogató szervezetben, ahol a saját ötleteid megvalósítására is van lehetőség akkor

Amit ajánlunk:
Béren kívüli juttatások (13. havi fizetés)
Ajánlási program (70.000 Ft/fő, próbaidő letelte után)
Fizetési előleg, 6 ledolgozott munkanap után
Kedvezméyes meleg étkezés
Mentori támogatás
Ingyenes céges buszjáratok Esztergom 40 km-s körzetéből
Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet

Pozícióhoz tartozó elvárások:
min. 1+ éves szakmai tapasztalat
Középfokú végzettség
Erős számítógépes ismeretek, MS Office eszközök (PPT,Excel,Word, Outlook)
Előny:
Raktári környezetben szerzett tapasztalat
Szakmai képesítés/BSC

Feladatok:
Minőségellenőrzési rendszereket, módszereket és eljárásokat fejlesztett ki, tart fenn
Rendszeres és nem rutin elemzések elvégzése
Dokumentációs tesztelési eljárások
Olvassa és értelmezi a bonyolult tervrajzokat és specifikációkat.
Elsődleges ellenőrzéseket végez és engedélyezi a gyártás megkezdését.
Anyagok rendezése és / vagy javítások céljából megjelöli a hibákat.
Minőségi elvárásainak képviselete
Késztermékek ellenőrzése
Operátorok és a gépbeállítók munkavégzésének felügyelete
Reklamációs intézkedések ellenőrzése
Részt vesz a layered auditokban

Amennyiben érdekel a lehetőség, jelentkezz be az önéletrajzoddal, és felvesszük veled a kapcsolatot!