Megváltozott munkaképességű pénztáros

Posted 17 September 2021
LokációFót, Pest megye
Job type Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Job description

Ha szeretnél egy olyan nagymúltú cégnél dolgozni, ahol megbecsülnek, akkor itt a helyed!
Megváltozott munkaképességű pénztárosokat keresünk multinacionális kereskedelmi áruházlánc partnerünkhöz teljes/részmunkaidőre Fótra.

PÉNZTÁROS

Feladatok:

  • pénztárgép kezelése
  • pénztársoron a dinamikus áthaladás biztosítása
  • az osztályok megfelelő működésének biztosítása
  • vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása

Elvárások:

  • jó teherbíró képesség, önállóság

· a feladatok ellátásához megfelelő egészségügyi állapot
· szolgáltatói szemlélet
Előnyök: szakirányú végzettség, kereskedelmi tapasztalat
Juttatások:
· korrekt bérezés
· kellemes, barátságos, támogató munkahelyi légkör

  • segítőkész kollégák

Amennyiben rendelkezel kereskedelmi tapasztalattal, vagy dolgoztál már hasonló munkakörben, akkor éppen Téged keresünk!
Ne habozz, ha feleltette a hirdetés az érdeklődésedet,akkor jelentkezz Csapó Katalin kolléganőnket a +36 30 331 64 17 telefonszámon.