Medior szoftverfejlesztő (T-SQL, Delphi)

Közzétéve 5 Január 2022
LokációBudapest
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágIT / Telekom

Munkakör leírása

Ügyviteli és vállalatirányítási szoftverek tervezésére, fejlesztésére és működtetésére specializálódott, nagy szakmai múlttal rendelkező megbízónk számára keresünk munkatársat, integrált vállalatirányítási rendszerük agilis fejlesztői csapatába:

Medior szoftverfejlesztő (T-SQL, Delphi; alkalmazott vagy kontraktor)

Elvárások:

  • Legalább néhány éves T-SQL és Delphi programozási tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai végzettség erősen preferált
  • Képesség komplex funkciók, tárolt eljárások megértésére és megvalósítására
  • A meglévő programkód gyors megértése, optimalizálása, továbbfejlesztése
  • Előnyt jelentenek a gazdasági, logisztikai, bérszámfejtési ismeretek, valamint az angolnyelv-tudás
  • Preferált: vállalatirányítási rendszer-fejlesztési tapasztalat, C#, .NET, Agilis módszertanok ismerete (Scrum, Kanban), valamint feladatkezelő rendszerben szerzett jártasság (Axosoft, JIRA, stb.)
  • Önálló döntéshozatalra való képesség, innovatív szemlélet
  • Precíz, proaktív, felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség
  • Nagyfokú problémamegoldó készség, hatékony kommunikáció

Feladatok:

Felhasználóknak értéket teremtő ERP funkcionalitás agilis módszertan szerinti fejlesztése:

  • Vállalatirányítási rendszer backend fejlesztése:

 Üzleti logika megvalósítása
 Lekérdezések (formanyomtatványok, kimutatások, stb.)
 Meglévő eljárások optimalizálása

  • Vállalatirányítási rendszer frontend fejlesztése:

 Adatbeviteli jellegű funkciók
 Lekérdezés jellegű funkciók

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, stabilitás, rugalmas munkaidő
  • Inspiráló feladatok, kiterjedt belső képzési folyamat, mentorprogram
  • Együttműködésre épülő, barátságos munkahelyi légkör
  • Igényes irodai környezet mellett részben home-office lehetőség