Könyvelő-kontroller

Közzétéve 3 November 2021
LokációBudapest
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágPénzügy / Könyvelés

Munkakör leírása

Partnercégünk egy nemzetközi tervező, fejlesztő és gyártó vállalat, jellemzően gáz-, és olajipari technológiák tekintetében. Budapesti, 10. kerületi irodájukba keressük, a gazdasági csapatba, az új munkatársat:

Elvárások:

  • Legalább 4-5 éves tapasztalat könyvelési területen (előny gyártócégi, ill. termelői vállalati háttér)
  • ÁFA bevallás-készítésben szerzett gyakorlat előny
  • Cégkapu-, ÁNYK-ismeret
  • Közép-, vagy felsőfokú gazdasági végzettség (mérlegképes képzettség előny)
  • Angol nyelv használata aktív középszinten, szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (erős Excel-jártasság)
  • Folyamatokban való gondolkodás képessége
  • Nyitottság a digitális megoldások és az optimalizálás iránt
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés; önállóság
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése deep.erp szoftverben
  • Egyéb, vegyes könyvelések elvégzése
  • Havi ÁFA bevallás elkészítése, IPA és egyéb adók számítása, követése
  • Utalási csomagok összeállítása, bankkivonat feldolgozása és könyvelése (e-bank)
  • Riporting-kontrolling és HR típusú feladatok ellátása

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Lean szervezet, szakmai fejlődési lehetőség
  • Korrekt alapfizetés és bónuszlehetőség
  • Családias munkahelyi légkör