Karbantartó

Közzétéve 22 Szeptember 2021
LokációBudapest
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Munkakör leírása

Multinacionális kereskedelmi áruházlánc partnerünkhöz teljes munkaidőben Fótra:

Megváltozott munkaképességű karbantartó

Feladatok:

  • Az áruházban található munkaeszközök és berendezések ismerete és kifogástalan működésének biztosítása
  • Eszközök és berendezések karbantartása
  • Műszaki leírások, illetve rajzok használata, ismerete
  • Hibák felismerése és önálló, gyors elhárítása
  • Adott esetben kapcsolattartás a külső karbantartó vállalkozásokkal

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő)
  • Elektronikai műszerész (géplakatos)
  • Biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Precizitás, pontosság
  • Jó teherbíró képesség
  • Önállóság
  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Juttatások:

  • versenyképes alapbér
  • Cafetéria kártya
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet,akkor jelentkezz Csapó Katalin kolléganőnket a +36 30 331 64 17 telefonszámon!