IT Business Analyst

Közzétéve 22 Június 2022
LokációBudapest
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágIT / Telekom

Munkakör leírása

Nemzetközi, pénzügyi szoftverfejlesztő partnervállalatunk számára keresünk új munkatársat Budapest belvárosába, mely a legkorszerűbb technikai és üzleti megoldásokat alkalmazza:

Kezdetben tesztelési és üzleti paraméterezési feladatokat lát el, majd a vállalat termékeinek megismerése után az új kolléga szervezői, elemzői és üzleti tervezési funkciókért is felel.

Elvárások:

  • Felsőfokú (közgazdasági, informatikai és/vagy pénzügyi) végzettség
  • Minimum 4-5 év üzleti elemzői és/vagy rendszerszervezői tapasztalat (szoftverfejlesztői-tanácsadói vagy pénzügyi-banki háttér/szektor preferált)
  • Modell-vezérelt tervezésben szerzett jártasság (1-2 év) előny
  • Az UML diagramok széleskörű ismerete és a tervezési folyamat használatának gyakorlata
  • Képesség a funkcionális követelmények „használati esetekkel" („use case"-s) való dokumentálására
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalat előny
  • Vállalati architektúra („Enterprise Architect") tudás (vagy hasonló eszköz ismerete)
  • Preferenciák: SQL ismeret, projektmenedzsment gyakorlat, Microsoft Visio, XML
  • Aktív legalább középszintű angolnyelv-tudás írásban és szóban egyaránt
  • Analitikus gondolkodás, önálló és proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Feladatok:

  • Banki-pénzügyi üzleti folyamatok elemzése, üzleti paraméterezés
  • Üzleti igények felmérése, szoftverspecifikációvá alakítása
  • Projekttervezés és kapcsolódó dokumentumok elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Prezentációk készítése és megtartása, új felhasználók képzése

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Lelkes, lendületes csapat; Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Kellemes - kutyabarát - munkakörnyezet, heti több nap home office lehetőséggel
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos képzés és valódi fejlődési lehetőség