Irodai Asszisztens

Posted 17 August 2021
LokációBudapest, Budapest
Job type Közvetítés
ÜzletágSzolgáltató / Üzleti központok

Job description

Budapesti ügyvédi irodába keresünk Irodai Asszisztens munkakörbe munkatársakat 2.kerületi lokációval
Ha szereted a pörgést, tartoznál egy összetartó kis csapathoz, jártas vagy adminisztrációban, netán dolgoztál már ügyvédi irodában asszisztensként, akkor jelentkezz most!

Amit ajánlunk:

  • összetartó közösséget
  • versenyképes bérezést
  • kiszámítható munkaidőt
  • változatos feladatokat
  • korlátlan gyümölcs, kávé fogyasztást

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Alapvető számítástechnikai ismeret
  • terhelhetőség
  • őszinteség
  • hatékonyság
  • precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha nincs felmondási időd
  • B2 angol nyelvtudással rendelkezel
  • Dolgoztál már ügyvédi irodában

Feladataid lesznek:

  • Általános adminisztratív jellegű feladatok
  • Iktatás
  • Posta átvétele, nyilvántartása
  • Ügyfelek fogadása
  • Bejövő hívások fogadása, kapcsolása a megfelelő osztálynak
  • Irodaszer rendelés

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed jelentkezz honlapunkon keresztül, vagy az alábbi elérhetőségek egyikén Lepsényi Alexandránál telefonon: +36306113213 -as telefonszámon vagy az e-mail címen