HR Adminisztrátor

Posted 17 September 2021
LokációMezőkövesd, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Job type Kölcsönzés
ÜzletágHumán Erőforrás

Job description

Saját csapatunkba keresünk HR adminisztrátor, mezőkövesdi autóipari partnerünkhöz kihelyezett munkakörbe.
Érdekel a HR világa, de mindened a precíz adminisztráció? Jól beszéled az angol nyelvet?

Kipróbálnád magad HR adminisztrátor pozícióban, netán van már hasonló munkatapasztalatod?
Ha a válaszod igen, akkor Téged keresünk!

Főbb feladatok, munkák:
Napi feladataid között szerepelnek majd:
Teljeskörű HR adminisztráció
Munkaügyi nyilvántartás vezetése
Ki-be léptetés intézése
Üzemorvosi vizsgálatok teljeskörű ügyintézése, nyilvántartása
Cafeteria ügyintézése
Időnként toborzási feladatok, hirdetések készítése, jelöltekkel való kommunikáció
Időnként vendégek fogadása, utazásszervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:
Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
Felsőfokú/Egyetemi végzettség
Középfokú angol nyelvtudás (B2)
Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, PPT, Word)
Jó alkalmazkodó képesség
Monotonitás tűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
VIR rendszer ismerete kimondottan SAP
Német nyelvtudás

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Hosszú távú munkalehetőség
Korrekt, kiszámítható munkaidő
Kellemes irodai hangulat

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, keresd Rózsa Krisztinát +36 (30) 868-6218 vagy Jelentkezz a weboldalon keresztül.