Gépkezelő lakatos

Közzétéve 27 Szeptember 2021
LokációVeszprém
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Munkakör leírása

Nemzetközileg elismert, a globális piacion vezető pozíciót betöltő teher- és haszongépjármű alkatrészeket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ - LAKATOS

Főbb feladatok:

  • A munkautasításbannszereplő feladatok elvégzése az adott gépen/munkaállomáson
  • Gépek beállítása az előírt paraméterek alapján (stancoló-, fűrészelő-, vágó gépek)
  • A gyártás során önellenőrzés végzése, az előírt ellenőrzési tervek végrehajtása mérőeszközök segítségével

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét és műszaki érzék
  • 2 vagy 3 műszak vállalása
  • Továbbá előnyt jelent a kiválasztás során:
    • Fémipari tapasztalat
    • Vezetőüléses targonca jogosítvány (3324)
    • Fémipari alapképzettség (szerkezetlakatos, géplakatos, karosszérialakatos, csőszerelő)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Erős szakmai támogatás biztosítása minden dolgozónak
  • Szakmai tudás nagymértékű fejlődése
  • Mentor program az új belépők részére

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, jelentkezzen kolléganőnknél, Simoncsik Mónikánál a következő telefonszámon: +36 30 293 1759