Gépbeállító

Közzétéve 4 Május 2022
LokációHatvan
Munkakör típusa Kölcsönzés
ÜzletágGyártás / Termelés

Munkakör leírása

Partnerünk a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és aktuátor gyártója hatvani gyáregységébe keres releváns szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákat az alábbi munkakörbe

Gépbeállító

Feladatok:

  • Automatizált gyártósorok technológiai utasítás szerinti beállítása, hibamentes működésének biztosítása
  • Meghibásodás esetén hibakeresési feladatok ellátása
  • Felmerülő hibák megoldásában való aktív részvétel
  • Alapvető elektronikai és mechanikai karbantartási feladatok elvégzése
  • Részvétel fejlesztési és termelési hatékonyság növelő projektekben

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség, preferáltan gépésztechnikus, mechatronikai technikus, automatizálási technikus, elektrotechnikus vagy elektronikai műszerész szakon
  • 1-2 év szakmai tapasztalat gyártósori gépek beállításában, üzemeltetésében és karbantartásában
  • Műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Pneumatikai, szenzortechnikai vagy ipari kamerákkal kapcsolatos ismeretek
  • PLC ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes alapbér és havi teljesítmény bónusz
  • Cafeteria juttatás
  • Céges autóbuszjáratok vagy utazási költségtérítés
  • Stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnél

Munkavégzés helye: Hatvan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse munkatársunkat:
Mata Viktor
+36 30 894-8001