Értékesítési asszisztens

Közzétéve 12 Október 2021
LokációBudapest
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágÉrtékesítés / Marketing

Munkakör leírása

Szereztél már tapasztalatot adminisztratív vagy asszisztensi munkakörben? Szeretnél egy támogató csapat része lenni?

Csatlakozz a Kelly Services Hungary Kft. budapesti csapatához! Jelentkezz most Értékesítési asszisztens pozíciónkba!
Kisgyermekes anyukák, megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk részmunkaidős (6 órás) munkakörbe.

Feladatok:

* Értékesítési vezető támogatása
* Tenderanyagok összeállítása
* Adminisztrációs tevékenységek
* Ügyfél adatbázis folyamatos frissítése, fejlesztése
* Új vevők felkutatása
* Jelentés az értékesítési vezetőnek

Elvárások:

* Hasonló területen szerzett tapasztalat
* Legalább középfokú végzettség
* Felhasználói szintű MS Office ismeret
* Jó kommunikációs képesség
* Eredményorientáltság
* Pontosság, megbízhatóság
* Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

* Stabil munkahely, nemzetközi nagyvállalati háttérrel
* Modern iroda a Váci úton
* Home office lehetőség
* Mobiltelefon, laptop
* Cafeteria

Előny:

* Angol nyelvismeret
* Értékesítés támogatási vagy asszisztensi területen szereztél már legalább egy éves szakmai tapasztalatot

Amennyiben szívesen jelentkeznél hozzánk, kérlek küldj önéletrajzot vagy keress bizalommal további kérdések esetén!

Csatlós Natália +36 30 611 3213