ERP Support munkatárs (Onsite vagy remote)

Közzétéve 23 Szeptember 2021
LokációMagyarország
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágIT / Telekom, Szolgáltató / Üzleti központok

Munkakör leírása

Partnerünk több mint 25 éve biztosít ügyfeleinek olyan ERP-megoldást, amely ténylegesen a fejlődésüket szolgálja. A közép- és nagyvállalatok mellett a gyártás és a kereskedelem területén számos iparág felhasználóját támogatja. Naponta 1400 munkatársuk világszerte több mint 5000 ügyfelük digitalizációját segíti.

Több területre is keresnek új Support/Tanácsadó kollégát:

  • Logisztikai;
  • Számvitel és költségelszámolás;
  • Általános, a műszaki rendszerrel kapcsolatos területre

Feladatok

  • Segíti az ügyfeleket e-mailben, telefonon, távoli hozzáférés útján
  • Összetett problémákat elemez, feldolgoz és megold a különböző eszközök széles választékával
  • Felhasználja tudásbázisukat, egyidejűleg bővíti azt
  • A cég szolgáltatási tanácsadóival, fejlesztőivel és rendszermérnökeivel való együttműködésen keresztül központi interfészt képez a szoftver és az ügyfél között.
  • Belső tudásadatbázisok szisztematikus kutatása, az ügyfél rendszerének elemzése
  • Kisebb tanácsadási szolgáltatások nyújtása
  • A megoldások és a munka előrehaladásának dokumentálása

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú tanulmány (Gazdasági, logisztikai, mérnöki, informatikai területen)
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven (német és francia nyelvtudás előny)
  • Valamely vállalatirányítási rendszer legalább felhasználói szintű ismerete
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Amit kínálnak:

  • Onboarding koncepció, mentorálás, cégbelső akadémia, személyes fejlődési lehetőségek, kihívást jelentő feladatok igényes projektekben
  • Kiemelkedő alapbéren belül fix bónusz, cafeteria, utazási hozzájárulás
  • Lapos hierarchia, rövid döntéshozatali utak, a jó együttműködés kreatív légköre, nyitott és barátságos légkör, a hibák és visszajelzések tolerálásának kultúrája, gyakorlati megközelítés, egyenlő bánásmód

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület (Betanulás után a remote munkavégzés támogatott, vidékiek jelentkezését is várjuk!)