Elektromos karbantartó

Közzétéve 9 Május 2022
LokációEsztergom
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Munkakör leírása

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Esztergomi partnerünk, a TE Connectivity számára keresünk új kollégát Elektromos karbantartó pozícióba.
A vállalat műanyag elektronikai alkatrészek és csatlakozók gyártásával foglalkozik, elsősorban az autóipar számára.

Amit elvárunk:

  • Épület üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása (2+2)
  • Jó kommunikációs készség
  • Épületvillanyszerelői végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Proaktív munkavégzés

Előnyt jelent:

  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Villamos alállomás kezelői végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Havi bónusz, 13. havi bér
  • Céges buszjáratok Esztergom 40km-es körzetéből
  • Meleg étkezési lehetőség a gyár színvonalas éttermében, napi 250 Ft-os áron
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezés a fényképes önéletrajz elküldésével lehetséges, vagy keresse kollégánkat a +36 30 411 6852-es telefonszámon!