Ajánlatadó mérnök (gépész, gáz-, olaj-, vegyipar)

Közzétéve 7 Január 2022
LokációBudapest
Munkakör típusa Közvetítés
ÜzletágGyártás / Termelés

Munkakör leírása

Partnercégünk egy nemzetközi tervező, fejlesztő és gyártó vállalat, jellemzően gáz-, és olajipari technológiák tekintetében. Magyarországi üzemünkben több termék előállítása folyik, minősített acéltermékekből magas minőségben. Budapesti, 10. kerületi irodájukba keressük új munkatársat.
A társaság elkötelezett a zöld energia iránt, és jelentős erőforrásokat fordít olyan fejlesztésekbe - mint Biogáz, P2G technológiákra, amivel meghatározó szereplője kíván lenni a jövő zöld gáziparának.

Olyan leendő kollégák jelentkezését várja ügyfelünk, akik készek megismerni egy új iparágat, sok esetben egyedi termékportfóliót és az ahhoz kötődő technológiai megoldásokat.

Elvárások:

  • Legalább 3 éves tapasztalat ügyfélkapcsolatok, értékesítés, ajánlatkészítés terén (előny az olaj-, és gázipari szakmai háttér)
  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész, gáz-, olaj-, vagy vegyipari gépész szak)
  • Aktív középfokú angol nyelv használata szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés; önállóság, motiváció új ismeretek megszerzésére
  • Jó kommunikációs és szervezői képesség, ügyfélközpontúság

Feladatok:

  • Ügyféligények feldolgozása, megrendelések kezelése
  • Az egyes ajánlatokhoz szükséges műszaki koncepció kialakítása
  • Ajánlatok, árkalkulációk készítése (pl. nyomásszabályzó és mérő állomások, gépészeti komponensek)
  • Tendermenedzselés, Értékesítési projekt-, ill. pályázati-koordináció
  • Minőségbiztosítással, tervezőmérnökökkel, gyártással, beszerzéssel, szervizzel és a külföldi anyagcéggel folyamatos egyeztetések végzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, műszaki megoldások egyeztetése, „konzultatív sales"
  • Riportolás a közvetlen felettes részére

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Lean szervezet, szakmai fejlődési lehetőség; nemzetközi szakirányú képzéseken való részvétel
  • Korrekt alapfizetés és bónuszlehetőség, céges mobiltelefon, laptop
  • Családias munkahelyi légkör